Naše služby

Výškové práce, práce ve výškách

Výškové práce jsou specifické práce, týkající se zejména stavebních, řemeslných či údržbářských aktivit, které jsou prováděny v extrémních a nepřístupných místech, obvykle ve velkých výškách.

...více

Instalace reklamy

Potřebujete zviditelnit svoji firmu nebo nabídku služeb? Pro tyto účely je ideální transparentní a reprezentativní velkoplošná reklama instalovaná na dobře viditelném místě.

...více

Vysokozdvižná plošina 16-08

Pronájem variabilní vysokozdvižné montážní plošiny 16-08 na automobilovém podvozku Nissan Eco.

...více

Nátěry střech a konstrukcí

Technologický postup volíme podle vašich požadavků a finančních možností. Střechu vždy nejprve očistíme vysokotlakým agregátem WAP, abychom se zbavili povrchové koroze, mastnoty, nečistot, prachu a odlupující se barvy.

...více

Čištění a opravy fasád

Nabízíme opravy a spárování fasád, tmelení i štukatérské práce. Opravy a rekonstrukce fasád se zateplením a nátěry provádíme pomocí horolezecké i vysokozdvižné technky. 

...více

Mytí oken a prosklených ploch

Provádíme mytí oken a velkých prosklených ploch na nepřístupných místech i skleněných plášťů výškových budov za pomoci vysokozdvižné i horolezecké techniky. 

...více

Rizikové kácení stromů

Kácení stromů provádíme za použití vysokozdvižné, lanové i horolezecké techniky, což nám umožňuje vypracovat pro každou zakázku tu nejvýhodnější cenovou nabídku.

...více

Montážní služby

Fotodokumentaci provádíme profesionálními fotoaparáty podle individuálních požadavků zákazníka. 

...více


Aleš Mušinský, majitel
IČO: 68041039
DIČ: CZ7406114144

adresa: Přílucká 4118, 76001 Zlín
e-mail: ales.musinsky@seznam.cz
mobil: +420 732 138 910

Spřátelené weby

paulin-logo   logo-jooble      

mapa