Naše služby

Výškové práce, práce ve výškách

Výškové práce jsou specifické práce, týkající se zejména stavebních, řemeslných či údržbářských aktivit, které jsou prováděny v extrémních a nepřístupných místech, obvykle ve velkých výškách.

...více

Instalace reklamy

Potřebujete zviditelnit svoji firmu nebo nabídku služeb? Pro tyto účely je ideální transparentní a reprezentativní velkoplošná reklama instalovaná na dobře viditelném místě.

...více

Vysokozdvižná plošina 16-08

Pronájem variabilní vysokozdvižné montážní plošiny 16-08 na automobilovém podvozku Nissan Eco.

...více

Izolace a hydroizolace střech

Specializujeme se na izolace, izolace plochých střech, izolace stavebních objektů a izolace budov s využitím kvalitního izolačního nátěru. Provádíme hydroizolace, hydroizolace plochých střech, hydroizolace stavebních objektů, hydroizolace budov.

...více

Nátěry střech a konstrukcí

Technologický postup volíme podle vašich požadavků a finančních možností. Střechu vždy nejprve očistíme vysokotlakým agregátem WAP, abychom se zbavili povrchové koroze, mastnoty, nečistot, prachu a odlupující se barvy.

...více

Čištění a impregnace fasád

Nabízíme opravy a spárování fasád, tmelení i štukatérské práce. Opravy a rekonstrukce fasád se zateplením a nátěry provádíme pomocí horolezecké i vysokozdvižné technky. 

...více

Mytí oken a prosklených ploch

Provádíme mytí oken a velkých prosklených ploch na nepřístupných místech i skleněných plášťů výškových budov za pomoci vysokozdvižné i horolezecké techniky. 

...více

Rizikové kácení stromů

Kácení stromů provádíme za použití vysokozdvižné, lanové i horolezecké techniky, což nám umožňuje vypracovat pro každou zakázku tu nejvýhodnější cenovou nabídku.

...více

Montážní služby

Fotodokumentaci provádíme profesionálními fotoaparáty podle individuálních požadavků zákazníka. 

...více

Elektroinstalační práce

Elektromontážní práce
 
 
...více


Aleš Mušinský, majitel
IČO: 68041039
DIČ: CZ7406114144

adresa: Přílucká 4118, 76001 Zlín
e-mail: info@hardworker.cz
mobil: +420 775 55 47 47

Spřátelené weby

paulin-logo   logo-jooble      

mapa