Čištění a impregnace fasád

Čištění fasád domů

Provádíme čištění fasád od prachu, plísní, řas, nečistot a následně je impregnujeme proti opětovnému vzniku.

Nabízíme odstranění řas, plísní a hub ze všech druhů fasád. Díky nim totiž dochází nejčastěji ke vzniku alergických onemocnění, včetně astmatu bronchiale. Některé druhy plísní mohou dokonce způsobit i mykotická onemocnění, např. onemocnění plic, rohovky oka nebo kůže. Lhůta pro čištění fasády je 2-5 let dle množství exhalací, polétavého prachu v ovzduší a stupně znečištění. Pokud barva na fasádním líci, která jako jediná chrání Váš zateplovací systém, je už z větší míry napadená, ztrácí tak své ochranné vlastnosti.

Fasádu nejdříve očistíme speciálním přípravkem, následně omyjeme nízkotlakovým přístrojem WAP, nedojde tedy k poškození fasády. Poté naimpregnujeme proti dalšímu výskytu plísní a řas, případně i proti pavoukům. V následných fázích nabízíme nové nátěry.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat, cenovou kalkulaci provádíme zdarma!

Čištění a renovace střech

Čištění a renovaci střech provádíme za pomoci horolezecké techniky, žebříků a vysokozdvižné plošiny. Používáme kapalný aplikační přípravek, který je určený k odstranění řas, mechu, plísní, lišejníku a bakterií ze stavebních i okrasných materiálů jako jsou omítky, zdi, beton, kámen atd. Zvláště vhodný pro odstranění mechu na střeše – čištění střech, odstranění mechu ze zámkové dlažby, náhrobků, zídek, soch a jiných prvků umístěných v exteriéru. Aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí a nemá bělící účinek!

Na vyčištěný a suchý povrch lze dále nanášet preventivní ochranu, čímž dosáhnete prodloužení účinku až NA 5 LET.

Opravy fasád domů

Nabízíme opravy a spárování fasád, tmelení i štukatérské práce. Opravy a rekonstrukce fasád se zateplením a nátěry provádíme pomocí horolezecké i vysokozdvižné techniky. Výhoda je jasná – oprava fasády tímto způsobem vás vyjde mnohem levněji než zapůjčení a stavba lešení.

Vysokotlaké i mechanické čištění fasád

K čištění fasád tlakovou vodou používáme profesionální značkové vysokotlaké čističe, které mají celou řadu doplňkových hadic, nástavců a trysek, takže jsme schopni vyčistit i zdánlivě nedostupná místa. Provádíme také mechanické čištění fasád například od nánosů ptačího trusu nebo lišejníků, postřiky fasád proti hmyzu, odstranění graffiti. Používáme kvalitní ekologicky nezávadné čistící přípravky šetrné k povrchům fasád. Pro každou fasádu vybereme technologicky i cenově nejvýhodnější metodu čištění.

Spárování panelových domů

Dilatační spáry panelových domů jsou postupně narušovány působením povětrnostních vlivů (déšť, mráz, rychlé střídání teplot). Izolací dilatačních spár zabráníme dalšímu narušování obvodového pláště panelového domu a pomůžeme snížit tepelné ztráty. Spárování panelových domů provádíme za pomoci horolezecké nebo vysokozdvižné techniky s použitím certifikovaných izolačních materiálů. Nabízíme také penetraci panelů, která zabraňuje jejich provlhnutí a následnému promrznutí.

Čištění okapů a žlabů

Svěřte nám čištění okapů, žlabů i svodů na vašem domě! Pravidelným čištěním (jednou až dvakrát ročně podle lokality, vegetace v okolí, typu střešní krytiny apod.) zabráníte jejich ucpání a následným škodám na majetku. Aby okapy, žlaby a svody správně fungovaly, je nutná také jejich údržba, proto nabízíme i povrchové i vnitřní hydroizolační nátěry.Aleš Mušinský, majitel
IČO: 68041039
DIČ: CZ7406114144

adresa: Přílucká 4118, 76001 Zlín
e-mail: info@hardworker.cz
mobil: +420 775 55 47 47

Spřátelené weby

paulin-logo   logo-jooble      

mapa