Výškové práce, práce ve výškách

Výškové práce jsou specifické práce, týkající se zejména stavebních, řemeslných či údržbářských aktivit, které jsou prováděny v extrémních a nepřístupných místech, obvykle ve velkých výškách. Výškové práce jsou rizikovým oborem, ve kterém hraje důležitou roli profesionalita, odbornost a technická způsobilost pracovníků vykonávajících tyto práce.

Výškové práce provádíme za pomoci horolezecké a vysokozdvižné techniky od roku 2000. Zabýváme se činnostmi jako jsou opravy fasád domů, nátěry střech, mytí oken a prosklených ploch, montáže a nátěry konstrukcí, výroba a montáž billboardů, instalace outdoorové reklamy a dalšími službami v oblasti výškových prací.

Speciální výškové práce

Máme mnohaletou praxi v oboru výškové práce a zároveň jsme držiteli mezinárodního certifikátu o odborné způsobilosti (Special qualification to the operation works of up on high), díky kterému provádíme výškové práce a jiné technické služby jako rizikové kácení stromů, svařování ve výškách nebo opravy komínů v extrémních a těžko přístupných místech na profesionální úrovni.

Jsme rychlí, spolehliví a komunikativní a ve srovnání se standardními postupy Vám v mnohých případech výrazně šetříme náklady. Vaše spokojenost je pro nás prioritou!

Výškové práce ve Švédsku

Prováděli jsme výškové práce ve Švédsku, konkrétně výškové práce při nátěrech plášťů vysílačů ve výškách až nad 300 m.Aleš Mušinský, majitel
IČO: 68041039
DIČ: CZ7406114144

adresa: Přílucká 4118, 76001 Zlín
e-mail: info@hardworker.cz
mobil: +420 775 55 47 47

Spřátelené weby

paulin-logo   logo-jooble      

mapa