Izolace a hydroizolace střech

Izolace střech

Specializujeme se na izolace, izolace plochých střech, izolace stavebních objektů a izolace budov s využitím kvalitního izolačního nátěru. Námi používané izolační nátěry získaly svou funkčnost díky promyšlenému složení. Jedná se o kombinace přírodních pryskyřic, polymerů a dalších anorganických látek. Výsledkem jsou vlastnosti jako pružnost, stálost, přilnavost a pevnost. Díky tomu je izolace střech touto technologií velmi účinná, maximálně spolehlivá a cenově dostupná. S využitím vysokozdvižné techniky odstraníme problémy, které s sebou špatná kondice vaší střechy přináší. Nabízíme také nátěry střech, fasád a dalších objektů, u kterých je třeba odstranit estetické nedostatky.

Výhody izolačního nátěru: výborná účinnost, dlouhá životnost, široké spektrum použití, bez řemeslných prací, ekologicky šetrná metoda.
Izolační nátěr vyřeší: průsaky vody, průnik vlhkosti, energetické ztráty, plísně, střešní boule a puchýře, kosmetické vady.

Hydroizolace střech

Provádíme hydroizolace, hydroizolace plochých střech, hydroizolace stavebních objektů, hydroizolace budov. Hydroizolace střech a hydroizolace objektů chrání před vlhkostí, vodou, plísněmi a prodlouží jejijch životnost. Kvalita hydroizolačního materiálu a jeho precizní aplikace zajistí spolehlivou ochranu veškerých ploch, které potřebujete ochránit před klimatickými vlivy. Zaručujeme výbornou životnost a šetrnost k životnímu prostředí.Aleš Mušinský, majitel
IČO: 68041039
DIČ: CZ7406114144

adresa: Přílucká 4118, 76001 Zlín
e-mail: info@hardworker.cz
mobil: +420 775 55 47 47

Spřátelené weby

paulin-logo   logo-jooble      

mapa